top of page

TESLİMAT, İADE & GÜVENLİK

TESLİMAT & İADE

Satın aldığınız ürünler en geç 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Ürünlerinizi siparişinizi teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünlerin orijinal durumda, giyilmemiş, yıkanmamış veya kusurlu olmamasını rica ederiz. Ne yazık ki, bu gereksinimleri karşılamayan iadeleri kabul edemiyoruz.

İade nakliye masrafları alıcıya aittir.

Teslim alma tarihinden itibaren 15 gün içinde yapılan iadelerde, orijinal nakliye ücreti hariç olmak üzere orijinal ödeme yöntemine tam bir geri ödeme yapılacaktır.

Bir ürünü iade etmek için lütfen info@seawashedfabrics.com e-posta adresimiz aracılığıyla iade talebi gönderin.

Lütfen sipariş numaranızı, iade nedeninizi ve hesap bilgilerinizi belirtin.

Talebinizi inceleyeceğiz ve onaylandıktan sonra size bir iade yetkisi vereceğiz ve size e-posta yoluyla iadeniz için posta adresini vereceğiz.

Tüm ürünler kullanılmamış ve orijinal ambalajında ​​teslim edilmelidir.

Seawashed Fabrics, iade yoluyla kaybolan veya hasar gören ürünlerden sorumlu değildir.

İadeleri mümkün olduğunca çabuk işlemeye çalışıyoruz.

Öğeyi aldıktan sonra, iade yetkisinden geçecek. İade kabul edildiğinde, geri ödeme için hazır olacaktır.

Banka hesabınıza paranızı iade edeceğiz. Geri ödeme yapıldığında bir e-posta bildirimi alacaksınız. Geri ödemenin çevrimiçi ekstrenizde görünmesi bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü sürebilir.

ŞARTLAR & KOŞULLAR

Bu web sitesini kullanarak ve/veya bir sipariş vererek, aşağıda belirtilen kullanım koşullarına bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

SEAWASHED FABRICS (SeawashedFabrics), sitenin veya sitedeki içeriğin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucunda kullanıcılara veya bilgisayarlarına gelebilecek zararlardan veya diğer sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

SEAWASHED FABRICS önceden haber vermeksizin kullanım koşullarını değiştirme, sitenin içeriğini değiştirme, sitenin işleyişini durdurma veya siteyi yeniden düzenleme hakkını saklı tutar.

Bu değişiklikler sitede yayınlandıkları andan itibaren geçerli olacaktır. Değişikliklerin yayınlanmasının ardından siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu şartlar diğer bağlantılı web siteleri için de geçerlidir.

SEAWASHED FABRICS, kullanıcının ilk kayıt sırasında girdiği bilgileri kullanarak satış, bilgi, bildirim ve diğer nedenlerle yazılı posta, e-posta, SMS, telefon görüşmeleri ve diğer iletişim biçimleriyle kullanıcı ile iletişime geçme hakkını saklı tutar. .mahroc.com veya daha sonra eklenen yeni veya değiştirilmiş adres, e-posta adresi ve kara ve cep telefonu numaraları. Kullanıcı, Seawashedfabrics'e yukarıda belirtilen yollarla iletişime geçilmesini kabul etmediğini yazılı olarak bildirmedikçe, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Seawashedfabrics, herhangi bir performans hatası, hata, ihmal, kesinti, silinme, kusur, işlem veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık veya imha veya yetkisiz erişimden kaynaklanan herhangi bir zarar, sorumluluk veya yaralanma için hiçbir sorumluluk kabul etmez. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer herhangi bir dava nedeni için olsun, olmasın, değiştirilmesi veya kullanılması

Seawashedfabrics'in web sitesi, diğer bağımsız üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılı siteler yalnızca ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Bu tür bağlantılı siteler Seawashedfabrics'in kontrolü altında değildir ve Seawashedfabrics, bu tür bağlantılı sitelerde yer alan herhangi bir bilgi veya materyal de dahil olmak üzere bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bunları onaylamaz.

Tasarım, yapı, seçim, koordinasyon dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm metinler, grafikler, kullanıcı arayüzleri, görsel arayüzler, fotoğraflar, ticari markalar, logolar, sesler, alan, müzik, sanat eseri ve bilgisayar kodu (topluca “içerik”), Sitede yer alan ifade, "görünüm ve his" ve bu tür içeriğin düzenlenmesi Seawashedfabrics'e veya Seawashedfabrics'e aittir, bunlar tarafından kontrol edilir veya lisanslanır ve ticari takdim şekli, telif hakkı, patent ve ticari marka kanunları ve çeşitli diğer fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet yasaları. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilenler dışında, sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir içerik kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, herkese açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez veya herhangi bir şekilde dağıtılamaz ("yansıtma" dahil). Seawashedfabrics'in önceden açık yazılı izni olmaksızın, yayın veya dağıtım veya herhangi bir ticari kuruluş için başka herhangi bir bilgisayar, sunucu, web sitesi veya başka ortam.

Kullanıcı, Kullanım Koşulları'nda belirtilen koşulları ve daha sonra bu koşullara tek taraflı olarak eklenen herhangi bir koşulu, hesabını kullanarak Seawashedfabrics'e veya herhangi bir üçüncü kişiye zarar verecek şekilde ihlal ederse ve/veya SeawashedFabrics'in ticari itibarını veya iyi niyetini ihlal ederse, Seawashed Fabrics kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme hakkını saklı tutacak ve kullanıcıya karşı hem adli hem de idari işlem yapma hakkına sahip olacaktır Seawashed Fabrics bu nedenle herhangi bir zarara uğraması halinde dava açma veya talep etme hakkını saklı tutar. Seawashedfabrics, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda bu Kullanım Koşullarının bölümlerini değiştirme, tadil etme, ekleme veya çıkarma hakkını saklı tutar. Değişiklikler için bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Değişikliklerin yayınlanmasının ardından Siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir..

GİZLİLİK & GÜVENLİK

Bizimle paylaştığınız tüm bilgileri özel ve gizli kabul ediyoruz. Alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve sizinle ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında iletişim kurmak için müşteri bilgilerini topluyoruz. Bilgilerinizi, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürün veya hizmetlere sahip olduğuna inandığımız diğer kuruluşlara iletebiliriz.

 

Bize sağladığınız bilgilere, bazıları bu politikada belirtilen amaçlarla veya sizin tarafınızdan onaylanan diğer amaçlarla bizim için hareket eden üçüncü şahıslar tarafından erişilebilir veya verilebilir. Bu taraflar bilgileri bizim adımıza işler, siparişleri yerine getirir ve teslim eder. Web sitemizin kullanımına ilişkin toplu bilgileri üçüncü taraflara da iletebiliriz, ancak bu, sizi tanımlamak için kullanılabilecek bilgileri içermez. yasal süreç ve kanun yaptırım taleplerine yanıt olarak ve hipicon.com'un ve diğerlerinin mülkiyetini, çıkarlarını ve haklarını korumak için gerektiği gibi, yasaların gerektirdiği şekilde hakkınızdaki bilgileri ifşa etme hakkını saklı tutar.

 

Lütfen bizden satın aldığınızda siparişinizi e-posta ile onaylamaya devam edeceğimizi unutmayın. Ayrıca, siparişinizle ilgili diğer ayrıntılarla birlikte telefonla veya posta yoluyla da sizinle iletişime geçmemiz gerekebilir.

 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini ciddiye alıyoruz ve kişisel bilgilerinizi ve ödeme bilgilerinizi korumak için endüstri standardı önlemleri kullandık. Sitenin kredi kartı bilgileriniz gibi hassas bilgileri taşıyan veya gerektiren bir alanına her girdiğinizde, tarayıcı pencerenizin altında asma kilide benzeyen bir simge belirecektir. Bu sitenin güvenli olduğunun bir göstergesidir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Seawashedfabrics, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanır. SSL teknolojisi, online alışverişiniz sırasında kişisel bilgilerinizi şifreler ve güvenliğini sağlar. Web sitemizdeki SSL logosu, web sitemizdeki tüm bilgilerinizin SSL teknolojisi ile korunduğunu gösterir. Kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankanıza iletilir ve sistemimizde saklanmaz.

 

Seawashedfabrics, bilgilerinizi üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşmaz. Ödeme sayfasındaki gerekli kredi kartı bilgileriniz hiçbir koşulda müşterilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla shopigo.com veya yan şirketlerinin sunucularında saklanmamaktadır.

 

SSL, banka ile aranızdaki işlemi  Arayüzü üzerinden gerçekleştirerek size gizliliğin korunmasını sağlar. Kişisel verilerinizin nasıl ve neden toplandığı konusunda Gizlilik Politikaları'ndan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

bottom of page